O nas - nasze atuty

 • Lokalizacja

  Hotel - Restauracja Pałac Wiśniewski położony jest w centrum Piekar Śląskich naprzeciwko dużego parku oraz niedaleko Sanktuarium Najświętszej Marii Panny i Św. Bartłomieja.

  Ponadto, od lotniska Katowice - Pyrzowice dzieli nas tylko 25 km, natomiast od centrum Katowic zaledwie kilkanaście kilometrów. Naszym kolejnym atutem jest niewielka odległość do autostrad A1 i A4.

  Więcej...
 • Hotel

  Hotel „Pałac Wiśniewski” *** łączy w sobie tradycję, niezwykłą elegancję oraz wyjątkowy styl. Jest to komfortowy hotel, który posiada 19 pokoi standardowych, pokoje LUX i apartamenty.

  Więcej...
 • Restauracja

  Nasza restauracja zapewnia znakomity wybór dań z kuchni polskiej i europejskiej, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających smakoszy.

  Więcej...
 • Sala bankietowa

  Sala bankietowa to sala, która zachwyca swoim wytwornym wnętrzem i tym samym jest idealna podczas spotkań firmowych, konferencji oraz uroczystości rodzinnych. Mieści ona ok. 25 osób.

  Więcej...
 • Winiarnia

  Odmienna i nastrojowa atmosfera to cechy kolejnej naszej sali - winiarni. Kominek, który się w niej znajduje nadaje szczególny, stylowy charakter. Bezpośrednie połączenie z ogródkiem letnim to jej dodatkowy atut podczas imprez okolicznościowych.

  Więcej...
 • Sala balowa

  Naszym największym atutem jest duża sala, na którą składa się część restauracyjna oraz część balowa. Nadaje się do organizacji dużych, wytwornych przyjęć, spotkań a w szczególności wesel. Efektownie urządzone wnętrza i kunszt gastronomiczny restauracji gwarantują satysfakcję. Sala ta mieści ok. 120 osób. Jest klimatyzowana, posiada dobre oświetlenie oraz bezpośrednie przejście do ogrodu.

  Więcej...
 • Ogródek

  Dodatkowym atutem naszej oferty jest wspomniany już ogródek, który w miesiącach letnich pozwala na odpoczynek przy filiżance kawy lub przy dobrym piwie. Można do niego wyjść bezpośrednio z sali balowej oraz winiarni.

  Więcej...