Pakiet Plus to kolacja w cenie noclegu

To oferta dla naszych gości, którzy podróżując służbowo oczekują od hotelu więcej niż tylko noclegu ze śniadaniem. To właśnie dla nich przygotowaliśmy specjalny pakiet obejmujący:

• Nocleg w wybranym typie pokoju
• Gorącą kolację; zestaw obejmujący zupę lub krem i danie główne.
• Śniadanie


Pokoje hotelowe sprzedawane w tym pakiecie mają wliczoną w cenę poza śniadaniem także gorącą kolację.

Zestawy kolacyjne dostępne w ramach pakietu serwowane są według specjalnej karty menu, dostępnej wyłącznie dla korzystających z programu Pakiet Plus. Na fakturze którą otrzymuje klient widnieje jedna pozycja: „Nocleg PP”

Jak skorzystać z Pakietu Plus?

  1. Dokonując rezerwacji pobytu lub po przyjeĄdzie do hotelu, w recepcji należy wybrać pobyt w ramach Pakietu Plus i poinformować o tym fakcie recepcjonistę.
  2. Podczas meldowania się w recepcji hotelu, mając rezerwację pokoju Pakiet PLUS otrzymacie Państwo bon kolacyjny. Bon ma datę, w której jest ważny.Bon nie podlega wymianie na pieniądze i nie jest zwrotny.
  3. W restauracji hotelu, gdy podejdzie do Was kelner - wręczacie Państwo bon kelnerowi, a w zamian otrzymujecie specjalną kartę Menu.
  4. Z tej karty wybieracie zestaw kolacyjny, na który macie ochotę. Do wyboru jest zawsze sześć zestawów.
    Uwaga: w skład zestawu kolacyjnego nie wchodzą żadne napoje, które są zamawiane i płatne dodatkowo bezpośrednio w restauracji.

Cennik pokoi dostępnych w ramach Pakietu Plus

Pokój Cena
1-osobowy 199,00 zł
2-osobowy 279,00 zł
Rodzinny 389,00 zł
2-osobowy Superior 420,00 zł
Apartament 679,00 zł